Відновлення навчання у філії КБІ при церкві «Спасіння»

Війна внесла корективи і в навчальний процес філії КБІ при церкві «Спасіння», м. Луцьк.
З 24 лютого 2022 року навчання філії було припинено на невизначений термін.

Невідомість — слово, яке найвдаліше описувало майбутнє християнського закладу в перші місяці повномашстаьної війни в Украіні. В розпорошенні опинилися і студенти філіі, як і багато інших вимушено переселених українців.

Незважаючи на складні випробування у нашій державі, Бог все ж таки дозволив відновити навчанння філії КБІ у м. Луцьку.

16-17 вересня 2022 року у церкві «Спасіння» відбулася перша сесія по предмету «Євангелизм, учнівство та відкриття нових церков» з викладачем Ігорем Скоцем. Сесію відвідало 40 студентів 1 курсу (набір 2021-2024).

У зв’язку з тимчасовим переїздом закордон директора філії Андрія Хорорчука наразі його обов‘язки виконує Віктор Котяш — доктор богослов’я, завідувач управління освітою Херсонського обласного об’єднання УЦХВЄ, пастор, викладач гомілетики, основ управління церковною освітою.

Віримо і сподіваємося, що у луцькій філії КБІ Бог формуватиме нових служителів, які з сповнені Духа Святого та новими ідеями, розширятимуть кордони Божого Царства в Україні та поза її межами.