Стартувало навчання нової групи Волинської філії КБІ

24 лютого 2023 року стартувало навчання нової групи Волинської філії КБІ, яка вивчатиме богослів’я за спеціалізацією «Пасторське служіння».

Упродовж 2,5 років християнську освіту здобуватимуть пресвітери, диякони та інші служителі Волинського об‘єднання УЦХВЄ. Нова група налічує 53 студенти. Вступну лекцію викладав Михайло Паночко. Він поділився роздумами про те, яким бачить портрет християнського служителя.

На урочистість з нагоди початку навчання нової групи завітали: старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, старший пастор Волинського об‘єднання УЦХВЄ, єпископ Михайло Близнюк, директор місії «Голос Надії» Микола Синюк, керівник департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, ректор КБІ Олександр Довиденко, декан КБІ Алла Нечипорук, відповідальний за відділ освіти в області Олександр Волков та інші.

З 24 по 25 лютого студенти нової групи вивчатимуть предмет «Християнське життя», який викладатиме доктор богослов‘я Олександр Попчук.

Навчання нової групи відбувається на базі церкви «Спасіння» с. Підгайці. Уже біля 3 років у приміщенні дому молитви функціонує Волинська філія Київського біблійного інституту, де наразі навчається 230 студентів.