У Рокинях пройшов ретрит для мам та доньок-підлітків

30 червня 2023 р. відбувся одноденний ретрит для мам та їх донечок-підлітків у етнографічному музеї-скансені, що в селищі Рокині.

На зустріч приїхали 30 мам з однією, двома та навіть трьома доньками, віком від 13 до 16 років. Вони мали можливість слухати та обговорювати актуальні проблеми, які виникають у стосунках між батьками та дітьми під час підліткового віку.

Розкривали теми, а також відповідали на запитання учасників запрошені спікери:
— викладач біблійного інституту Анатолій Кибукевич;
— душеопікунка та нутриціологиня Олеся Банах;
— практикуючий лікар, гінекологиня Надія Щурук.

Яка була програма, про що говорили?
— Про конфлікти та шляхи їх вирішення.
— Про методи побудови близьких стосунків між батьками та дітьми.
— Про виховування без травмування.
— Про фізичне, душевне та духовне здоров’я.
— Спільний час для мам і донечок.
— Проводили цікаві майстер-класи.
— Брали участь в індивідуальних та парних фотосесіях.
— Виконували неординарні завдання, які сприяли чудовій атмосфері під час зустрічі.