У Яремче пройшов ретрит «Оновлення: жінка 31 приповісті»

20–22 жовтня 2023 р. у місті Яремче пройшов ретрит «Оновлення: жінка 31 приповісті». Подія об’єднала 165 учасниць з різних областей України заради спільної мети — відпочити та духовно зрости.
Мирослава Денисюк, лідерка жіночого служіння церкви «Спасіння» та організаторка заходу зауважує: «Ми з командою постарались створити відповідну атмосферу , щоб кожна учасниця укорінилася в бажанні змінювати себе та оновлюватись, аби досягати образу жінки, який описаний в 31-ій приповісті з Біблії».
Упродовж 3 днів спікерки Марічка Галюк та Мирослава Денисюк, опираючись на тексти Біблії:
— розглядали ознаки вигорання, обговорювали шляхи його «лікування»;
— роздумували щодо методів уникнення виснаження;
— обговорили спотворене визначення фемінізму, підкреслили важливість жіночого служіння;
— запропонували практичні методи виховання дитини;
— провели kahoot для закріплення знань.
А також спілкування у групах сприяли оновленню погляду на власне «Я» та свою цінність у Божих очах.




|